O nás

O nás

Využijte náš tým odborníků v oblasti farmacie a zlepšete své komerční výsledky díky spolupráci s naší společností v České republice.

S&D Pharma CZ je výhradním dlouhodobým partnerem řady mezinárodních a domácích farmaceutických společností za účelem jejich aktivního působení na českém trhu.


Od založení v roce 2000 jsme poskytli širokou škálu komerčních a odborných služeb v oblasti farmacie více než 15 farmaceutickým společnostem. V současné době S&D Pharma CZ reprezentuje 11 výrobců hotových forem léčivých přípravků, doplňků stravy a zdravotnických prostředků.

Náš vysoce kvalifikovaný tým specialistů dlouhodobě spolupracující s externími odborníky představuje účinné nástroje, které nám umožňují zajišťovat registraci, dovoz, propagaci, prodej a distribuci léčivých přípravků, doplňků stravy a zdravotnických prostředků na trhu v České i Slovenské republice.

Potencionální klienti se na nás obracejí za účelem komerčního vstupu na český trh, včetně zabezpečení aktivního marketingu svých produktů s využitím naší distribuční aktivity prostřednictvím celostátní sítě lékáren, nemocnic a zařízení poskytujících specializovanou péči.

S&D Pharma CZ Vám zaručí ekonomickou výhodnost poskytovaných služeb včetně rychlého uvedení na trh a kontinuálního zvyšování prodejů.

NAŠI PARTNEŘI